Warunki pogodowe

 

Ośrodek narciarski 

zamknięte

Restauracja

otwarte 

12:30-19:00

 

 

  

Data ostatniej aktualizacji:

05.08.2022 
   
Droga dojazdowa:-
Pogoda: słonecznie
Temp: 22°C
Wiatr: brak    Opady: brak  

Zobacz warunki na stoku

Widok na stok

Snowpark

ZAMKNIĘTY

Losowe zdjęcie (galeria)

 
img_5840 img_5849

Film promujący

Znajdziesz nas na FaceBooku

Oferta letnia Kiczery

Ośrodek Kiczera w Puławach wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzył swój zakres także o atrakcje letnie. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy atrakcje, które umożliwią spędzenie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, od wiosny do późnej jesieni.
Kiczera to nie tylko wyciąg narciarski, lecz także alternatywa dla klientów indywidualnych, rodzin, szkół czy wycieczek zorganizowanych, nastawionych na aktywny wypoczynek z mnóstwem przygód i niespodzianek.
Puławy to idealne miejsce na spacer, rower czy nordic walking i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, z której skorzystać mogą zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.
Tych, którzy preferują wypoczynek przy kawie czy pysznej regionalnej kuchni  zapraszamy do naszej restauracji, gdzie przy śpiewie ptaków i kąpieli w blasku słońca można delektować się obszernie przygotowanym menu.

LETNIE ATRAKCJE KICZERY:

MONSTERROLLER, MOUNTAINBOARD, TRETROLLER* – Można korzystać z wyciągu latem- otóż tak!!! Pojazdy grawitacyjne to świetna zabawa dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego i nie boją się wyzwań i nowych wrażeń. Wypożyczając nasze pojazdy mogą Państwo sprawić ogromną frajdę zarówno sobie, jak i swojej rodzinie czy przyjaciołom. Przejażdżka naszymi pojazdami  to niecodzienna zabawa z odrobiną adrenaliny i dreszczykiem emocji.

–  ROWERY GÓRSKIE I ROWERY ZE WSPOMAGANIEM ELEKTRYCZNYM – Rower to fantastyczna forma relaksu i odpoczynku dla tych, którzy lubią być cały czas w ruchu. W naszej wypożyczalni znajdą Państwo sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dzięki rowerom będą Państwo mogli aktywnie zwiedzać piękne okolice Beskidu. Na naszych rowerach można przemierzać dalekie dystanse, jak i rekreacyjnie zwiedzać najbliższe okolice.

TYROLKA* – Nasza tyrolka znajduje się na szczycie Kiczery i składa się z pięciu odcinków liny o łącznej długości 211 m. Tyrolka polega na zjeżdżaniu kolejnymi odcinkami liny w podwieszeniu w specjalnej uprzęży. Pomiędzy kolejnymi odcinkami liny znajdują się platformy, na których przepinamy się na następny odcinek zjazdowy.

PAINTBALL ELEKTRONICZNY – To fantastyczna zabawa zarówno dla rodzin jak i grup zorganizowanych. Teren naszego ośrodka to idealne miejsce na zabawę na świeżym powietrzu w doborowym towarzystwie. Nasz ośrodek z bogatym uwarunkowaniem terenu pozwoli Państwu w pełni nacieszyć się zarówno grą, jak i pięknymi widokami.

 PODCHODY* – Dla rodzin, grup czy szkół oferujemy profesjonalnie przygotowane trasy z zadaniami, przygodami i niespodziankami po drodze. Trasy przygotowane są na szczycie Kiczery z pięknymi walorami  widokowymi.  W trakcie zabawy przypomną sobie Państwo zasady posługiwania się kompasem, zdani będą Państwo na swoja intuicję, a także sprawdzą Państwo swoją precyzję oraz refleks.

 BUDOWANIE WIEŻY ZE SKRZYNEK – Dla tych, którzy nie boją  się wyzwań i
chcą pokonywać swoje słabości przygotowaliśmy element wspinaczki. Wychodząc po szczeblach postawionej przez siebie wieży, z pełną asekuracją , mogą zmierzyć  się Państwo z lekiem przed przestrzenią i jednocześnie sprawić sobie niezapomnianą frajdę.

STRZELANIE Z ŁUKU, BADMINTON, BOULE ITP. – Dodatkowo na naszym ośrodku mogą Państwo popracować nad własną precyzją korzystając z pozostałych atrakcji.

 

 

 

 

Atrakcje dostępne są po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej 607-697-621 / 13 43 59 001