Restauracja otwarta CODZIENNIE w godz. pon-czw 12:30-19:00,  pt-nd 12:30-20:00  /  Okrąglak czynny będzie w niedzielę  28 lipca 13-18

Kiczera latem

Ośrodek KiczeraSki w Puławach to nie tylko wyciągi narciarskie i wypoczynek zimowy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy również ciekawą ofertę w sezonie letnim – od wiosny do późnej jesieni.

Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy atrakcje dla klientów indywidualnych, rodzin a także szkół czy wycieczek zorganizowanych, nastawionych na aktywny wypoczynek.

Nasza miejscowość położona jest w Beskidzkie Niskim, otoczona kilometrami lasów, pól, rzeką stanowi atrakcyjne miejsce do pobytu a piękna okolica oraz czyste powietrze zachęcają do spacerów, wędrówek (znajdujemy się na trasie Głównego Szlaku Beskidzkiego) rowerów i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Tych, którzy preferują wypoczynek przy wyśmienitej kawie czy pysznej regionalnej kuchni zapraszamy do naszej Restauracji oraz do znajdującego się na szczycie Kiczery „Okrąglaka” gdzie mogą państwo delektować się naszym wyjątkowo smacznym menu.

Letnie atrakcje kiczery

Przejazdy koleją

W sezonie letnim w weekendy, mogą państwo skorzystać z możliwości wyjazdu na Kiczerę (633 m. n.p.m.) koleją krzesełkową. Stamtąd można podziwiać piękną panoramę okolicy oraz skorzystać ze ścieżek spacerowych (zimą przebiegają tam nasze trasy biegowe) Będąc na szczycie, koniecznie odwiedźcie nowe i wyjątkowe miejsce na mapie naszego ośrodka – „Okrąglak” – budynek świetnie wpasowuje się w otaczającą go przyrodę, co sprawia że stanowi idealne miejsce do spokojnego delektowania się serwowanymi tam deserami i kawą.  Na dachu „Okrąglaka” znajduje się taras widokowy.

Rowery górskie i rowery ze wspomaganiem elektrycznym KTM

Rower to fantastyczna forma relaksu i odpoczynku dla tych, którzy lubią być cały czas w ruchu. W naszej wypożyczalni znajdą Państwo sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dzięki rowerom będą Państwo mogli aktywnie zwiedzać piękne okolice Beskidu. Na naszych rowerach można przemierzać dalekie dystanse, jak i rekreacyjnie zwiedzać najbliższe okolice.

Strzelanie z łuku

W naszym ośrodku mogą Państwo popracować nad własną precyzją – strzelając z łuku do tarczy.

Monsterroller, Mountainboard, Tretroller*

(*po wcześniejszej rezerwacji)

Pojazdy grawitacyjne to świetna zabawa dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego i nie boją się wyzwań i nowych wrażeń. Wypożyczając nasze pojazdy mogą Państwo sprawić ogromną frajdę zarówno sobie, jak i swojej rodzinie czy przyjaciołom. Przejażdżka naszymi pojazdami to niecodzienna zabawa z odrobiną adrenaliny i dreszczykiem emocji.

Cennik atrakcji letnich

(w procesie tworzenia)

Atrakcje dostępne dla grup po wcześniejszej rezerwacji

Tyrolka

Nasza tyrolka znajduje się na szczycie Kiczery i składa się z pięciu odcinków liny o łącznej długości 211 m. Tyrolka polega na zjeżdżaniu kolejnymi odcinkami liny w podwieszeniu w specjalnej uprzęży. Pomiędzy kolejnymi odcinkami liny znajdują się platformy, na których przepinamy się na następny odcinek zjazdowy.

Paintball elektroniczny

To fantastyczna zabawa zarówno dla rodzin jak i grup zorganizowanych. Teren naszego ośrodka to idealne miejsce na zabawę na świeżym powietrzu w doborowym towarzystwie. Nasz ośrodek z bogatym uwarunkowaniem terenu pozwoli Państwu w pełni nacieszyć się  zarówno grą, jak i pięknymi widokami.

Podchody

Dla rodzin, grup czy szkół oferujemy profesjonalnie przygotowane trasy z zadaniami, przygodami i niespodziankami po drodze. Trasy przygotowane są na szczycie Kiczery z pięknymi walorami widokowymi. W trakcie zabawy przypomną sobie Państwo zasady posługiwania się kompasem, zdani będą Państwo na swoja intuicję, a także sprawdzą państwo swoją precyzję oraz refleks.

Budowanie wieży ze skrzynek

Dla tych, którzy nie boją się wyzwań i chcą pokonywać swoje słabości przygotowaliśmy element wspinaczki. Wychodząc po szczeblach postawionej przez siebie wieży, z pełną asekuracją , mogą zmierzyć się Państwo z lekiem przed przestrzenią i jednocześnie sprawić sobie niezapomnianą frajdę.

Telefon kontaktowy – rezerwacje

  • Dla klientów indywidualnych – Tel.:13 43 59 001
  • Dla szkół i większych grup zorganizowanych – Tel.: 607-697-621
25.07.2024

Ośrodek narciarski

ZAMKNIĘTE

Restauracja

12:30 – 19:00