Restauracja Amadeus – otwarta CODZIENNIE w godz. 12:30-19:00  ZAPRASZAMY!    “Okrąglak” na szczycie – w czerwcu otwarty jest w bezdeszczowe niedziele

Trasy biegowe i skitur

Na wierchu góry Kiczera – od górnej stacji kolei krzesełkowej aż po sąsiadujące, ciągnące się kilometrami słynne Pasmo Bukowicy – urządzono ponad 7 km tras (do dyspozycji również hektary łąk oraz prawie 12 hektarów prywatnego lasu, który należy do ośrodka narciarskiego), w ten sposób, żebyś mógł spróbować chodzenia w nartach turowych, nartach back country i chodzenia oraz biegania w klasycznych biegówkach, nie oddalając się od komfortowego, przestronnego i obszernego budynku „Okrąglaka”, znajdującego się przy górnej stacji kolei linowej.

W zależności od wyboru trasy – a może ich być wiele – przewyższenia sięgają od kilkunastu zaledwie metrów na 1 km trasy, na przykład wokół Okrąglaka oraz na 1-kilometrowej pętli przez łąki, do 80 metrów na 1 km, na pofalowanym fragmencie tzw. Leśnej Trasie Biegowej, która ciągnie się 3,5- kilometrową pętlą od Okrąglaka, przez las do szlaku na Bukowicę i z powrotem łąkami – do górnej stacji kolei krzesełkowej.

Znaczna część terenu narciarstwa pieszego znajduje się w lesie bądź jest dobrze osłonięta od dokuczliwego wiatru – co ułatwia cieszenie się urokami okolicy niezależnie od pogody.

Trasy biegowe są przygotowywane w naszym ośrodku, jeśli tylko pozwalają na to warunki śniegowe i są częściowo sztucznie naśnieżane, dlatego w całości funkcjonują jedynie przy stabilnej pokrywie śnieżnej.


Warning: shell_exec(): Cannot execute a blank command in /var/www/clients/client30/web51/web/wp-content/themes/hello-elementor/footer.php on line 2
04.06.2023

Ośrodek narciarski

zamknięte

Restauracja

12:30 – 19:00