Restauracja Amadeus – otwarta CODZIENNIE w godz. 12:30-19:00  ZAPRASZAMY!    “Okrąglak” na szczycie – w czerwcu otwarty jest w bezdeszczowe niedziele

restauracja-amadeus-kiczera-ski-pulawy-5

Restauracja Amadeus

by Kiczera Ski
Sezon zimowy

Otwarte codziennie 9:00 - 21:00

Sezon letni (od maja do października)

Otwarte codziennie 12:30 - 19:00

Poznaj nasze
smaki

by kiczera ski

Restauracja Amadeus to miejsce będące częścią Ośrodka Narciarskiego KiczeraSki w Puławach. Już od ponad 15 lat gościmy naszych klientów w sezonie zimowym, a w odpowiedzi na rosnącą atrakcyjność naszej okolicy, oraz przebiegające przez miejscowość trasy m.in. Głównego Szlaku Beskidzkiego, od kilku lat otwarci jesteśmy również w sezonie letnim – w nieco odmienionej odsłonie.

Naszą specjalnością są dania kuchni polskiej a latem proponujemy także wybrane dania kuchni austriacko-czeskiej. Dodatkowo w menu posiadamy  wyśmienite desery oraz pyszną kawę. Atutem naszej Restauracji jest nie tylko wyjątkowo smaczna kuchnia, ale również piękna i spokojna okolica. Latem- z mnóstwem zieleni wokoło  a  w sezonie narciarskim – piękna zimowa aura oraz możliwość korzystania z ośnieżonych stoków Kiczery.

Nasze obiekty

Restauracji Amadeus

Piękne krajobrazy Beskidu Niskiego stanowią ogromny atut naszej okolicy a kameralny charakter naszego Ośrodka KiczeraSki idealnie wpasowuje się w otaczającą przyrodę co pozwala bez przeszkód korzystać z jej uroków.

"Okrąglak"

To nowe miejsce na mapie Ośrodka. Położony na szczycie Kiczery, zaledwie kilka kroków od górnej stacji budynek z tarasem widokowym, stanowi doskonałe miejsce pobytu niezależnie od pory roku. Bliskość przyrody (można dostać się tu wyłącznie koleją krzesełkową lub pieszo – szlakiem) w połączeniu z niesamowicie klimatycznym wnętrzem i pysznym jedzeniem, tworzą miejsce w którym po prostu chce się przebywać.

Budynek główny

To serce Ośrodka Kiczeraski i zarazem główna siedziba Restauracji Amadeus, gdzie niezmiennie od lat gościmy Was naszymi smakami.

Z restauracji rozpościera się widok na trasy zjazdowe.

Nasza oferta

uroczystość lub przejęcie w Amadeusie?

W sezonie letnim, oprócz codziennej oferty naszego menu, proponujemy także organizację przyjęć i uroczystości.

Organizacja przyjęć

W naszej Restauracji organizujemy również imprezy okolicznościowe (przyjęcia rodzinne, chrzciny, komunie, urodziny itd.)

Jeżeli są Państwo zainteresowani spędzeniem tego czasu w miłej atmosferze i z wyśmienitym jedzeniem przygotowywanym od podstaw w naszej kuchni, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

e-mail: restauracja@kiczeraski.pl
tel. (13) 43 59 001


Warning: shell_exec(): Cannot execute a blank command in /var/www/clients/client30/web51/web/wp-content/themes/hello-elementor/footer.php on line 2
04.06.2023

Ośrodek narciarski

zamknięte

Restauracja

12:30 – 19:00