Restauracja Amadeus – otwarta CODZIENNIE w godz. 12:30-19:00  ZAPRASZAMY!    “Okrąglak” na szczycie – w czerwcu otwarty jest w bezdeszczowe niedziele

KiczeraSki

Wypożyczalnia i Serwis

Wypożyczalnia, serwis, sklepik

Uprawianie sportów zimowych to ogromna przyjemność. Jednak bardzo wiele zależy od prawidłowego doboru i przygotowania sprzętu. Nasza wypożyczalnia oferuje markowy sprzęt narciarski oraz snowboardowy, a fachowa obsługa pomoże Państwu w dobraniu go do indywidualnych potrzeb i umiejętności.

Jeżeli natomiast posiadają państwo własny sprzęt, to zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu, który kompleksowo o niego zadba.

Wypożyczalnia

Cenniki

Serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego

Odpowiednio zadbany i utrzymany w należytej sprawności sprzęt narciarski i snowboardowy to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa na stoku, ale również komfortu jazdy oraz przedłużenia jego żywotności., dlatego oferujemy także usługi związane z serwisem.

Zajmujemy się m.in. regeneracją ślizgów (robienie różnej struktury na życzenie klienta ) szlifowaniem i ostrzenie krawędzi, smarowaniem oraz ostrzeniem nart i snowboardów.

Kompleksowy Serwis Nart
Smarowanie nart lub deski
25 zł
Ostrzenie krawędzi narty lub deski
60 zł
Regeneracja ślizgu
100 zł
Lekki serwis
120 zł
Pełny serwis
180 zł
Snowboard
200 zł

F.A.Q.

Nie prowadzimy rezerwacji sprzętu.

Tak, w naszej ofercie mamy szeroki wybór rozmiarów.

Tak, mamy do dyspozycji sanki, jabłuszka itp.

Sklepik

W ofercie naszego sklepiku znajduje się szeroki wybór akcesoriów narciarskich.

Kontakt

tel. 500 402 446

regulamin tekst.


Warning: shell_exec(): Cannot execute a blank command in /var/www/clients/client30/web51/web/wp-content/themes/hello-elementor/footer.php on line 2
04.06.2023

Ośrodek narciarski

zamknięte

Restauracja

12:30 – 19:00