Warunki pogodowe

 

Ośrodek narciarski 

zamknięte

Restauracja

otwarte 

12:30-19:00

 

 

  

Data ostatniej aktualizacji:

02.09.2022 
   
Droga dojazdowa:-
Pogoda: pochmurno
Temp: 17°C
Wiatr: brak    Opady: brak  

Zobacz warunki na stoku

Widok na stok

Snowpark

ZAMKNIĘTY

Losowe zdjęcie (galeria)

 
zima_19 7_0

Film promujący

Znajdziesz nas na FaceBooku

PaintBall

Ośrodek Narciarski ,,Kiczera” w Puławach przygotował kolejna ofertę dla wszystkich chętnych, zainteresowanych grą w paintball-a elektronicznego. Jest to oferta całoroczna. Zostało przygotowane pole do gry, wyposażone w przeszkody/ barykady, 10 sztuk siatek maskujących, 2 sztuki przeszkód dmuchanych stojących oraz 2 sztuki siatek dmuchanych leżących. Zakupionych zostało 40 kompletów pistoletów elektronicznych wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem.
Nasza atrakcja skierowana jest do rożnych grup wiekowych. Frajdę z zabawy mogą czerpać i ci młodsi (już od 10 roku życia), jak i starsi. Teren Ośrodka idealnie nadaje się do zabawy, w tego typu gry zespołowe. Zabawę zapewniamy zarówno szkołom, jak i klientom indywidualnym. Usytuowanie terenu oraz walory przyrodnicze nadają charyzmy temu miejscu, przez co gra w elektrycznego paintball-a jest jeszcze bardziej atrakcyjna
Przygotowanie niniejszej oferty możliwe było dzięki zrealizowaniu przez Beskidzkie Towarzystwo Turystyczne w Puławach projektu pod nazwą „wzrost atrakcyjności turystycznej regionu poprzez stworzenie konkurencyjności w skali kraju oferty Ośrodka Narciarskiego „Kiczera” w Puławach w ramach regionalnego programu Operacyjnego województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.