Informujemy że w dniach 1 -2 czerwca (sobota-niedziela) KOLEJ KRZESEŁKOWA będzie czynna w godz. 13:00-16:00

COVID-19 środki bezpieczeństwa i procedury

 

DBAJMY WSPÓLNIE O NASZE ZDROWIE.

Nie ma na to lepszego sposobu niż rześkie i czyste górskie powietrze. W tym sezonie jazda na nartach będzie trochę inna.Bazując na aktualnych wytycznych, przepisach i zaleceniach wydanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia i Rozwoju  na zimę 2020 / 2021 wprowadzamy dodatkowe procedury, które mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim gościom oraz pracownikom.

Mamy więc do Was Ogromną prośbę o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego, które pozwolą nam wszystkim czuć się komfortowo i bezpiecznie. TYLKO WSPÓLNE DZIAŁANIE I STOSOWANIE SIĘ DO ZASAD POZWOLI NAM CIESZYĆ SIĘ UROKAMI TEJ ZIMY!

Pilnujmy się i dbajmy o siebie nawzajem!

 

PAMIĘTAJCIE O NAJWAŻNIEJSZYCH ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA

Zasady bezpieczeństwa

Jeśli Twój stan zdrowia budzi wątpliwości bądź nie czujesz się najlepiej to prosimy o szczególne zachowanie ostrożności i w miarę możliwości o pozostanie w domu,/hotelu/apartamencie. Zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych , w przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby, takich jak wysoka gorączka, uporczywy kaszel, duszności, kłopoty z oddychaniem, jak najszybciej skontaktuj się z Twoim lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej. Lista placówek, w których możesz uzyskać teleporadę znajdziesz na stronie www.pacjent.gov.pl. Jeśli Twój stan jest ciężki zadzwoń na numer alarmowy  112 lub  999.

STACJA I WYCIĄGI NARCIARSKIE

 1. Kompleks podzielony jest na strefy, tak aby pracownicy z poszczególnych stref mieli jak najmniejszy kontakt ze sobą.
 2. Zapewniamy wszystkim zatrudnionym osobom środki do dezynfekcji i ochrony indywidualnej.
 3. Pracownicy zostali poinstruowani o obowiązku noszenia maseczek oraz rękawiczek lub każdorazowej dezynfekcji rąk po wykonanej usłudze.
 4. Na terenie obiektu zalecamy płatność bezgotówkową.
 5. Obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa przez wszystkich korzystających z wyciągu.
 6. Wszystkich gości  oraz osoby towarzyszące zachęcamy do korzystania płynów do dezynfekcji – pojemniki znajdują się przy kasach, w wypożyczalniach, punktach gastronomicznych, toaletach.
 7. Podczas stania w kolejce do kasy i wyciągu zachowaj dystans 1,5 m.
 8. Zastosowane zostały  separatory pomagające w utrzymaniu dystansu społecznego w kolejce do wyciągu
 9. Nie obowiązuje limit osób na wyciągu, w przypadku gdy miejsca zajmować będą osoby zamieszkujące w jednym gospodarstwie domowym lub mające wspólny nocleg lub wspólnie podróżujące do stacji ,jednak należy zasłaniać  usta i nos przez wszystkich korzystających z wyciągu.W innym przypadku istnieje bezwzględny obowiązek zachowania dystansu społecznego zgodny z aktualnym rozporządzeniem oraz bezwzględny obowiązek zasłaniania ust i nosa przez wszystkich korzystających z wyciągu.
 10. Obiekt jest codziennie dezynfekowany – w szczególności toalety, klamki, blaty i inne powierzchnie dotykowe.
 11. Monitorujemy codzienne prace porządkowe związane z procedurami bezpieczeństwa.
 12. Na terenie stacji goście znajdą plakaty oraz naklejki z  zasadami bezpieczeństwa oraz numerami telefonów alarmowych.
 13. Zabezpieczyliśmy miejsce do izolacji osoby wykazującej objawy infekcji COVID-19

 

24.06.2024

Ośrodek narciarski

ZAMKNIĘTE

Restauracja

12:30 – 19:00