11 lutego 2024 zakończyliśmy sezon narciarski 2023/24   Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność!

PaintBall

Ośrodek Narciarski ,,Kiczera” w Puławach przygotował kolejna ofertę dla wszystkich chętnych, zainteresowanych grą w paintball-a elektronicznego. Jest to oferta całoroczna. Zostało przygotowane pole do gry, wyposażone w przeszkody/ barykady, 10 sztuk siatek maskujących, 2 sztuki przeszkód dmuchanych stojących oraz 2 sztuki siatek dmuchanych leżących. Zakupionych zostało 40 kompletów pistoletów elektronicznych wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem.

Nasza atrakcja skierowana jest do rożnych grup wiekowych. Frajdę z zabawy mogą czerpać i ci młodsi (już od 10 roku życia), jak i starsi. Teren Ośrodka idealnie nadaje się do zabawy, w tego typu gry zespołowe. Zabawę zapewniamy zarówno szkołom, jak i klientom indywidualnym. Usytuowanie terenu oraz walory przyrodnicze nadają charyzmy temu miejscu, przez co gra w elektrycznego paintball-a jest jeszcze bardziej atrakcyjna

Przygotowanie niniejszej oferty możliwe było dzięki zrealizowaniu przez Beskidzkie Towarzystwo Turystyczne w Puławach projektu pod nazwą “wzrost atrakcyjności turystycznej regionu poprzez stworzenie konkurencyjności w skali kraju oferty Ośrodka Narciarskiego “Kiczera” w Puławach w ramach regionalnego programu Operacyjnego województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

19.04.2024

Ośrodek narciarski

ZAMKNIĘTE

Restauracja

ZAMKNIĘTE